Deelnemerslijst 2017

Hieronder vindt u de lijst met deelnemende kunstenaars aan het Kunstmoment Diepenheim 2017. ( Wijzigingen voorbehouden )

  

De complete lijst(en) met deelnemende kunstenaars, alle activiteiten, veel extra informatie en alle locaties met plattegronden, kunt u vinden in de nieuwe catalogus van Kunstmoment Diepenheim 2017. 

 

Het uitgebreide boekje met veel foto's is vanaf vrijdag 13 oktober voor slechts €  5,00 verkrijgbaar in Diepenheim, bij enkele galerieën, locatiehouders, de VVV balie in Cultuurcentrum Herberg de Pol en tijdens Kunstmoment ook bij:

 

Kunstmoment INFORMATIEBALIE in

Cultuurcentrum ' Herberg de Pol ',

- Raadhuisstraat 8, 7478 AG  Diepenheim.

 

Kunstkeet INFORMATIEPUNT op

het plein 'Onder de Platanen' voor het 'Pand van Janna' 

- Haaksbergerstraat 1, 7478 AV  Diepenheim.

Deelnemende kunstenaars 2017

Wanneer u op de ´plaatsnaam´ klikt, gaat u naar een  website met meer informatie.
     
ABC - Achternamen: Discipline: Plaatsnaam:

A - C

Joris Bas Backer Tekenen Berlijn (D)
Saskia Bakker Sieraden Gennep
Cedric ter Bals Tekenen Scheveningen
Marc Bauer Tekenen Berlijn (D)
Imke Beek Ruimtelijk werk Malden
Hannelieke van de Beek Gemengde media Leersum
Frans Beelen Sieraden Utrecht
Anna Belleforte Gemengde media Amersfoort
Marianne Benkö Gemengde media Den Haag
Draat vanden Berg Overig Enschede
Sander Bokkinga Ruimtelijk werk Schiedam
Agnes Booijink Fotografie  Hengelo Ov.
Claartje Borren Ruimtelijk werk Kortenhoef
Nelleke Bosland Gemengde media Amsterdam
Anton ter Braak Ruimtelijk werk Neede
Jan van Breugel Fotografie Tilburg
Bart ten Bruggencate Schilderen Haaksbergen
Truus Buijs Sieraden Culemborg
Patrick van den Burg Schilderen Goor
     
Arlaque de Clerque Tekenen Kerkrade-Holz

D - F

Pieter Drift Performance Art Arnhem
Gré Dubbeldam Glas Dronten e.o.
Marcel van Eeden Tekenen Zurich (CH)
Daan Ekkel Ruimtelijk werk Laren Gld.
Janine Eshuis Tekenen Diepenheim
Ketlin van Esschoten Gemengde media IJsselstein
     
Barbara Falke-Meijer Overig Leiden

G - J

Ineke van Haalen Schilderen Den Haag
Karl Haendel Tekenen Los Angeles (USA)
Ida Hartlief Schilderen Haaksbergen
Tilly Heijster Keramiek Rotterdam
Rosa Helldorfer Gemengde media Arnhem
Karin Hodes Glas Diepenheim
Anneke van Hof Keramiek Hengelo Ov.
Toos van Holstein Schilderen Middelburg
Roosmarijn ten Hoopen Schilderen Utrecht
Kaulane Huisman Gemengde media Arnhem
Jasper Hulshoff Pol Schilderen Herveld
     
Jos Jacobs Ruimtelijk werk Hasselt (B)
Willem Jacobs Performance Arnhem
Nour-Eddine Jarram Tekenen (Litho) Usselo
Marianne Jonkhans Ruimtelijk werk Diepenheim

K - M

Annette Koehnen Overig Lochem
Susanne Krisse Dieren op stof Diepenheim
Kunst in Kwetsbaarheid Gemengde media Oldenzaal e.o.
Kunst-RUIL-moment  Diversen Diepenheim
     
Harry de Leeuw Ruimtelijk werk Rheden
Lucas Lenglet Ruimtelijk werk Amsterdam
Julija Levkova Fotografie * Riga (LT)
Rob Logister Ruimtelijk werk Amsterdam
     
Edith Madou Ruimtelijk werk Deventer
Anouk Mastenbroek Ruimtelijk werk Arnhem
Titus Meeuws Schilderen Den Haag
IneLouise Mourick Schilderen Bad Bentheim (D)
Jan Mulder Schilderen Utrecht
Ties Mulder Ruimtelijk werk Hengelo Ov.

N - Q

Marc Nagtzaam Tekenen Helmond
Bert Nijenhuis Ruimtelijk werk Boekelo
Stephanie Nypels Gemengde media Enschede
     
Pieter Oostlander Ruimtelijk werk Oestgeest
Liesbet Optendrees Gemengde media Rijssen
Fija Ossewaarde Keramiek Diepenheim
Tom van der Oudera Tekenen Zwijndrecht
     
Bert Penning Ruimtelijk werk Oostvoorne
Diede Perrier Sieraden Markelo
Andriy Petrovski Glas Lviv (UA)
Michiel van Pinxteren Ruimtelijk werk Nijmegen
Toos van Poppel  Schilderen Zeist

R - T

Bettina Regeling-Cabrera Schilderen Apeldoorn
Anne Rose Regenboog Ruimtelijk werk Den Haag
Lisa Reitmeier Ruimtelijk werk Amsterdam / München (D)
Mirjam Ros Keramiek Hengelo Ov.
Gerbert de Ruiter Schilderen Diepenheim
     
Maartje Schalkx Tekenen Londen (GB)
Judith Schepers Gemengde media Enschede
Ben Schildkamp Ruimtelijk werk Hengelo Ov.
Asbjørn Skou Tekenen Kopenhagen (DK)
Bard Sloven Schilderen Oosterbeek
Sjaak Smetsers Ruimtelijk werk Tegelen
Koos Snijder Tekenen Medemblik
Ilse Statius Muller Schilderen Gelselaar
Marlies Swarttouw Schilderen Neede

U - Z

Annemarie van Uden Glas Hengelo Ov.
     
Rita van der Vegt Ruimtelijk werk Amsterdam
Rita Veltmaat Schilderen Diepenheim
Gé Veltmaat Fotografie Diepenheim
Nina Veluwenkamp Keramiek Diepenheim
Maria Vermijn Gedichten Dordrecht
Jan Verschueren Ruimtelijk werk Lint (B)
Tjalling Visser Ruimtelijk werk Utrecht
     
Jan te Wierik 1954-2002 Schilderen † Haaksbergen
Till Willems Ruimtelijk werk Lithoijen
Judith Wissink Schilderen Enschede
Ferdi Wouters Ruimtelijk werk Dordrecht
     
Carla Zeegers Tekenen Harderwijk
Frank van Zwicht Sieraden Diepenheim