Overzicht kunstenaars 2019

Belleforte, Anna

schilderen

 

Bierhuizen, Dolf

ruimtelijk, hout

 

Blankesteijn, Hetty

ruimtelijk

 

Blickman, Sylvia

keramiek, objecten

 

Blom, Hannah 

ruimtelijk, beelden

 

Bokkinga, Sander

installaties

  

 

Bottema, Els

keramiek

 

Bouwmeesters, Jolanda

keramiek, sculpturen

 

Braak, Anton ter

ruimtelijk, beelden

 

Britsia, Jan

schilderen, tekenen

 

Broekhuizen, Josephine

ruimtelijk

 

Bruinink, Jan

schilderen

 

Deutekom, Annelies

ruimtelijk, beelden

 

Dijk, Cor van

sculpturen, staal

 

Dijk, Pier van

ruimtelijk, installaties

 

Dolman, Susanne

tekenen, schilderen

 

Nijeboer / Kamphuis

ruimtelijk, installaties

 

Eshuis, Janine

schilderen

 

Faes, Els

ruimtelijk, installaties

 

Filippova, Irena

discipline

 

Forthaus, Theresa

discipline

 

Fris, Gert

ruimtelijk, beelden

 

Geertsma, Geertje

emaille, koper

 

Gerber, Jan

fotografie, fotocollage

 

Hajee, Margreet

discipline

 

Hamelink, Sigrid

ruimtelijk, installaties

 

Hartlief, Ida

schilderen

 

Hiemstra, Peter

keramiek

 

Hodes, Karin

glas design

 

Hoekstra, Redmer

tekenen

 

Holthe, Marjan van

inkt, borduurwerk

 

Horstman, Martine

ruimtelijk, papierkunst

 

Janota, Wanda

ruimtelijk, assemblages

 

Jaspers, Marjan

schilderen, gemengde media

 

Jong, Rian de

sieraden, objecten

 

Jonkhans, Marianne

kunsteducatie projecten

 

Kegels, Frans

ruimtelijk, beelden

 

Kersbergen, Sumchog

filmdocumentaire

 

KIK

Art Brut

 

Klopstra, Martin

ruimtelijk, beelden

 

Kock am Brink, Helga

ruimtelijk, beelden

 

Koehnen, Annette

design in hout

 

Koning, Ninette

ruimtelijk, installaties

 

Koningsbrugge, Veronica van  schilderen

 

Kortenhorst, Karin

sieraden, objecten

 

Kruimer, Gerda

tekenen, muurobjecten

 

Lakké, Wilma

ruimtelijk, beelden

 

Leiking, Wally

ruimtelijk, drijfhout, beton

 

Lussanet, Lotje de

ruimtelijk, beelden

 

Maduro, Etta

schilderen

 

Möller, Carl

sculpturen, staal

 

Mulder, Sikko

schilderen

 

Namenwirth, Beth

schilderen

 

Ophuis, Caroline

schilderen

 

Orsel, Willeke

schilderijen, beelden

 

Ossewaarde, Fija

keramiek

 

Perrier, Diede

sieraden

 

Riet, Arie van ’t

x-ray fotografie

 

Rinsma, Jitske

gemengde media, textiel

 

Roelofs, Rinus

ruimtelijk

 

Ros, Mirjam

ruimtelijk, beelden

 

Sala, Winneth

ruimtelijk, beelden

 

Salimans, Henny

discipline

 

Schaap, Wanda

ruimtelijk, installaties

 

Schaap, Wanda / Hajee, Margreet

Serra, Paolo

staal, ruimtelijk

 

Statius Muller, Ilse

tekenen, schilderen

 

Steinbrecher, Puck

schilderen

 

Sturkenboom, Marian

sieraden

 

Swarttouw, Marlies

schilderen

 

Szombathely, Arpad

ruimtelijk, installaties

 

Tanke, Nicole

fotografie

 

Tetem (Lost Energy)

discipline

 

Veltmaat, Gé

fotografie

 

Veltmaat, Rita

schilderen

 

Verrijn-Stuart, Peet

ruimtelijk

 

Vissers, Mathijs

schilderen

 

Visser, Hans / Filippova, Irena multimedia projectie

 

Vos, Lara

ruimtelijk, objecten

 

Vries, Wendela de

tekenen, lithografie

 

Westera, Linda

tekenen

 

Wevers, Anita

ruimtelijk, glas

 

Willems, Till

ruimtelijk, ijzerdraad

 

Wolbert, Monique  

schilderen, ruimtelijk

 

Wonderen, Nicoline van

gemengde media

 

Wurpel, Saskia

ruimtelijk, objecten

 

Zweerink, Thea

schilderen

 

Zwicht, Frank van

sieraden

 

Kunstenaars 2019

Een overzicht van alle kunstenaars die in 2019 deelnemen aan Kunstmoment Diepenheim volgt zo spoedig mogelijk.